قوانین همگامان پویا

ما کی هستیم؟

فروشگاه آنلاین محصولات الکترونیک و انفورماتیک همگامان پویا، با رویکردی نوین پا به عرصه رقابت در این حوزه گذاشته است.
شعار مجموعه همگامان پویا، لذت یک خرید مطمئن است و در این راستا، هدف غایی ما تنها فروش کالا به مخاطب نیست بلکه القای حس لذت خرید مطمئن از یک فروشگاه آنلاین با جذابیت های بصری بالا است که با تکیه بر تجربه طولانی شرکت همگامان پویا وارد بازار رقابت شده است.

نشانی وب‌سایت ما: https://hamgamanpooya.com

اطلاعات دریافتی از کاربر

همگامان پویا برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، اطلاعات کاربران را درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن، شماره ملی و ایمیل مورد نیاز است. از آنجا که کلیه فعالیت‌های همگامان پویا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامی است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، همگامان پویا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و همگامان پویا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه همگامان پویا را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

نظرات

همگامان پویا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، همگامان پویا می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت همگامان پویا ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به همگامان پویا اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

نام کاربری و رمز عبور

باید تأکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه همگامان پویا را از خود سلب می‌کند. همگامان پویا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای همگامان پویا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب‌سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

کوکی‌ها

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که همگامان پویا همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی همگامان پویا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و همگامان پویا حق اعتراض و پیگیر همگامان پویا طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

قابل توجه ساکنان شهر تهران

تمام محصولات خریداری شده از سایت شرکت همگامان پویا ، شامل 7 روز گارانتی بازگشت کالا در صورت مشکل سخت افزاری میباشد.
کلیه کالاها دارای ضمانت معتبر میباشد.
قابل توجه خریداران ساکن شهرستان

تمام محصولات خریداری شده از سایت همگامان پویا، شامل 7 روز گارانتی بازگشت کالا در صورت مشکل سخت افزاری می‌باشد.
کالاهای کوچک مانند لوازم جانبی توسط پست پیشتاز، دستگاه های کپی یا پرده نمایش بوسیله باربری و پرینتر و نوت بوک با تیپاکس ارسال می‌شود.
در صورت ارسال از طریق پست ، امکان ارسال در روز خرید فقط برای سفارش‌های ثبت شده تا ساعت 11 می‌باشد و در صورت ثبت بعد از ساعت 13 و یا در صورت خرید در روزهای تعطیل ، ارسال در روز بعد انجام می‌شود.
در صورت ارسال از طریق تیپاکس ، امکان ارسال در روز خرید فقط برای سفارش‌های ثبت شده تا ساعت 14 (شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 12 در روز پنجشنبه می باشد و در صورت ثبت بعد از ساعت اعلامی و یا در صورت خرید در روزهای تعطیل، ارسال در روز بعد انجام می‌شود.
در صورت ارسال از طریق باربری ، امکان ارسال در روز خرید فقط برای سفارش‌های ثبت شده تا ساعت 17/30 (شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 13 در روز پنجشنبه می باشد و در صورت ثبت بعد از ساعت اعلامی و یا در صورت خرید در روزهای تعطیل، ارسال در روز بعد انجام میشود .

شرایط بازگشت کالا

در صورتی که کالا دارای مشکل سخت‌افزاری بوده و یا مشخصات کالای ارسالی با مشخصات مندرج در سایت و فاکتور مغایرت داشته باشد، مشتری محترم می‌تواند ظرف 7 روز از تاریخ صدور فاکتور، کالا را مرجوع کند.
هزینه حمل بازگشت کالا و ارسال کالای جایگزین به عهده مشتریان گرامی می‌باشد.
ایرادات فیزیکی مانند شکستگی، ضربه، خط و خش و ،،، شامل ضمانت بازگشت کالا نمی‌باشد . پس در زمان تحویل کالا به بسته‌بندی و محتویات داخل آن دقت فرمایید.
ایرادات نرم‌افزاری و استفاده نادرست از دستگاه (استفاده بر خلاف موارد توضیح داده شده در کاتالوگ هر محصول) شامل ضمانت بازگشت کالا نمی‌شود.
امکان تعویض کالا با کالای مشابه (در صورتی که مشتریان عزیز پس از ثبت سفارش مدل دیگری را مد نظر قرار داده باشند) در صورتی‌که جعبه محصول همچنان پلمپ بوده و محصول جایگزین نیز در سبد محصولات شرکت همگامان پویا موجود باشد ، ظرف مدت 48 ساعت امکان پذیر می باشد.
در صورتی که کالا شامل ضمانت بازگشت کالا گردید، مشتری گرامی می‌تواند وجه خود را ظرف 72 ساعت دریافت کرده و یا کالا را با محصول مشابه جایگزین نماید.
ضمانت بازگشت کالا تنها یک بار برای هر سفارش اجرا می‌گردد و این ضمانت شامل کالای جایگزین نمی گردد.
به دلیل اینکه ضمانت‌نامه محصولات در خارج از کشورصادر می‌شود، ممکن است مدت زمان باقی مانده کارت گارانتی کمتر از درج شده در سایت باشند . ذکر این نکته ضروری است که تاریخ شروع و پایان گارانتی بر روی آن قید شده است.
حروف انگلیسی که در ادامه نام و مدل برخی محصولات درج می‌شود، برای تمایز مشخصات مختلف این محصول در سایت به کار رفته و بر روی جعبه یا خود محصول چنین کاراکتری وجود ندارد.
در صورتی که کالایی فاقد گارانتی باشد، شامل مدت 7 روزه نیز نمی گردد.
لطفا در زمان تحویل کالا‌، وجود اقلام همراه و کارت گارانتی دستگاه را نیز بررسی نمایید . در صورت مفقود شدن اقلام همراه و یا کارت گارانتی امکان تعویض یا مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.
وجه بازگشتی به حساب مشتریان گرامی، تنها به حسابی که خرید از طریق ان انجام شده، قابل انتقال می‌باشد.
پس از گذشت 7 روز ضمانت بازگشت کالا، خدمات گارانتی و پشتیبانی بر عهده شرکتی است که در هر محصول به عنوان گارانتی قید شده است.
توجه داشته باشید که سفارشات ثبت شده در روزهای کاری همگامان پویا(شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 18 و پنجشنبه از ساعت 9 تا 14) پیگیری خواهد شد، بنابراین سفارشات ثبت شده در روزهای پنجشنبه و جمعه، شنبه پیگیری خواهد شد .

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن: 42138-021